Tlačiareň Daliprint

Nie sme len tlačiareň, ale "všetko pod jednou strechou" Firmu DALI-BB, s.r.o., poznáte aj pod obchodným názvom Daliprint. Daliprint vám okrem dobrých cien ponúka aj kvalité služby. S nami máte vždy viac možností - navrhneme najlepší variant tlače pre Vaše tlačoviny – letáky, plagáty, prospekty, katalógy, knihy, časopisy a iné, ktoré profesionálne pripravíme na tlač, vytlačíme, zabalíme a doručíme na vami určené miesto.

Z cenovej kalkulácie si vyberiete pre vás vhodnú cenu a technológiu tlače.

Naša jedinečnosť spočíva v tom, že dokážeme vyrobiť polygrafické výrobky komplexne od myšlienky, cez jej grafické spracovanie, tlač až po finálne knižné spracovanie (full service). Orientujeme sa na kreatívne a originálne riešenia, ktoré od nás môžete očakávať. Príďte - poradíme, navrhneme, spracujeme, vytlačíme, dokončíme, zabalíme a dovezieme - zákazky na kľúč.

Náľ cieľ je mať spokojných zákazníkov, pre nich máme pripravené príjemné bonusy smiley. Spokojní mnohoroční zákazníci sú pre nás pýchou aj odmenou.

DALI-BB, s.r.o.

Jilemnického 7, Banská Bystrica

tel: 048 / 47 00 360

Otvorené: pondelok až piatok od 8:00 do 16:30 hod.
Zákazky prijímame do 15.00 hod.

ONLINE cenové kalkulácie tlače

Naše produkty: letáky, plagáty, katalógy, cenníky, časopisy, noviny, výročné správy, bulletiny, knihy, brožúry, skriptá, trhacie bloky, foldre, zakladače, menovky, monografie, zborníky, veľkoformátová tlač, postery, billboardy, samoprepisovacie tlačivá, pohľadnice, kalendáriky, vreckové kalendáre, stolové kalendáre, nástenné kalendáre, diplomové práce, samolepky, etikety, vizitky, pozvánky, firemné a akcidenčné papiere, vstupenky, nápojové a jedálne lístky, bedekre a mapy, kopírovanie, vysekávané tlačoviny, laminovanie a iné...

Nájdete nás aj na: faceboku a Pintereste

VIDEO prezentácia