Tlačiareň Daliprint

Nie sme len tlačiareň, ale u nás nájdete "všetko pod jednou strechou" Firmu DALI-BB, s.r.o., poznáte pod obchodným názvom Daliprint. Daliprint vám okrem dobrých cien dá kvalité služby. Kvalitné služby od konzultácie cez grafický návrh, následnú digitálnu či ofsetovú tlač až po záverečné spracovanie do finálneho produktu.  S nami máte vždy viac možností - vaša zákazka nie je pre nás tuctová. Navrhneme najlepší variant tlače pre Vaše tlačoviny – letáky, plagáty, prospekty, katalógy, knihy, časopisy a iné tlačoviny, ktoré pripravíme na tlač, vytlačíme, zabalíme a doručíme na vami určené miesto.

Netrápte sa nad tým, ktorý druh tlače je pre Vás ten najvýhodnejší. Toto všetko môžeme s vami prekonzultovať aj s následnou cenovou kalkuláciou.

Naša jedinečnosť spočíva v tom, že dokážeme vyrobiť polygrafické výrobky komplexne od myšlienky, cez jej grafické spracovanie, tlač až po finálne knižné spracovanie (full service). Preto sa orientujeme na kreatívne a originálne riešenia, ktoré od nás môžete očakávať. Príďte - poradíme, navrhneme, spracujeme, vytlačíme, dokončíme, zabalíme a dovezieme - zákazky na kľúč.

Naša najväčšia spokojnosť plynie zo spokojných zákazníkov. Pre nich máme pripravené vždy niečo navyše. Spokojní mnohoroční zákazníci sú  pre nás klienti V.I.P.

DALI-BB, s.r.o.

Jilemnického 7, Banská Bystrica

tel: 048 / 47 00 360

Otvorené: pondelok až piatok od 8:00 do 16:30 hod.
Zákazky prijímame do 15.00 hod.

ONLINE cenové kalkulácie tlače

Naše produkty: letáky, plagáty, katalógy, cenníky, časopisy, noviny, výročné správy, bulletiny, knihy, brožúry, skriptá, trhacie bloky, foldre, zakladače, menovky, monografie, zborníky, veľkoformátová tlač, postery, billboardy, samoprepisovacie tlačivá, pohľadnice, kalendáriky, vreckové kalendáre, stolové kalendáre, nástenné kalendáre, diplomové práce, samolepky, etikety, vizitky, pozvánky, firemné a akcidenčné papiere, vstupenky, nápojové a jedálne lístky, bedekre a mapy, kopírovanie, vysekávané tlačoviny, laminovanie a iné...

Nájdete nás aj na: faceboku a Pintereste

VIDEO prezentácia