Tlač s výsekom

Zakladač, folder, obal so záložkou ako praktická firemná tlačovina, je jedným slovom obal z hrubšieho papiera (lakovaný alebo laminovaný), ktorý je určený na zakladanie iných tlačovín a obsahuje výsek na vizitku. Realizuje sa najčastejšie ako ofsetová tlač s následným výsekom. Naša tlačiareň vám ponúka štandardné výsekové formy, ako aj výsekové formy zhotovené na mieru.

Zakladače, foldre, obaly so záložkou najčastejšie využijete na ponuky, hlavičkové papiere, firemné brožúry či letáky. Táto forma vám umožňuje dynamickejšie aktualizovať jeho obsah pre každú príležitosť.

 

DALI-BB, s.r.o.

Jilemnického 7, Banská Bystrica

tel: 048 / 47 00 360

Otvorené: pondelok až piatok od 8:00 do 16:30 hod.
Zákazky prijímame do 15.00 hod.

ONLINE cenové kalkulácie tlače

Naše produkty: letáky, plagáty, katalógy, cenníky, časopisy, noviny, výročné správy, bulletiny, knihy, brožúry, skriptá, trhacie bloky, foldre, zakladače, menovky, monografie, zborníky, veľkoformátová tlač, postery, billboardy, samoprepisovacie tlačivá, pohľadnice, kalendáriky, vreckové kalendáre, stolové kalendáre, nástenné kalendáre, diplomové práce, samolepky, etikety, vizitky, pozvánky, firemné a akcidenčné papiere, vstupenky, nápojové a jedálne lístky, bedekre a mapy, kopírovanie, vysekávané tlačoviny, laminovanie a iné...

Nájdete nás aj na: faceboku a Pintereste

VIDEO prezentácia