Letáky, plagáty

Leták alebo plagát je reklamno-informačná tlačovina. Najčastejšie informuje o akciách, novinkách alebo ako oznam o budúcom podujatí. Jeho výhodou oproti katalógu je jeho nízka cena ako aj rýchljšia možnosť aktualizácie (tlače) informácii. Pri letáku alebo plagáte je dôraz na jednoduchosť a pútavý grafický dizajn spolu s aktuálnymi informáciami určenými pre cieľového zákaznika. Najčastejšie je leták realizovaný vo väčších množstvách pri lepšej cene za kus, aby tak mohol osloviť široké publikum.
Leták ako propagačný materiál môžete využiť samostatne, alebo ho vkladať do katalógov a časopisov, či využiť roznos do poštových schránok vašich  potenciálnych klientov.
Tlač plagátov alebo letákov vám vieme realizovať vo vyšších ako aj pri nízkych nákladoch.

 

DALI-BB, s.r.o.

Jilemnického 7, Banská Bystrica

tel: 048 / 47 00 360

Otvorené: pondelok až piatok od 8:00 do 16:30 hod.
Zákazky prijímame do 15.00 hod.

ONLINE cenové kalkulácie tlače

Naše produkty: letáky, plagáty, katalógy, cenníky, časopisy, noviny, výročné správy, bulletiny, knihy, brožúry, skriptá, trhacie bloky, foldre, zakladače, menovky, monografie, zborníky, veľkoformátová tlač, postery, billboardy, samoprepisovacie tlačivá, pohľadnice, kalendáriky, vreckové kalendáre, stolové kalendáre, nástenné kalendáre, diplomové práce, samolepky, etikety, vizitky, pozvánky, firemné a akcidenčné papiere, vstupenky, nápojové a jedálne lístky, bedekre a mapy, kopírovanie, vysekávané tlačoviny, laminovanie a iné...

Nájdete nás aj na: faceboku a Pintereste

VIDEO prezentácia