Časopisy, noviny

Časopis ako periodická publikácia zvyčajne publikovaný týždenne, dvojtýždenne, mesačne, zriedkavejšie štvrťročne atď. Hlavnou úlohou časopisu je informovať, zabávať či vzdelávať širšie publikum v kratšom časovom horizonte ako kniha. Na tlač časopisov sa používa kvalitnejší papier ako na tlač novín. Tlač časopisov je plnofarebná s ďalším spracovaním ako napr.: povrchové úpravy: lak – parciálny alebo celoplošný, lamino a rôzne väzby (kovové kramličky - väzba V1, alebo brožovaná väzba - lepená V2). V našej tlačiarni máme s časopismi mnohoročné skúsenosti.

Noviny sú tiež periodickou väčšinou jednorázovou publikáciou. Obsahujú všeobecné alebo špeciálne témy a môžu byť publikované denne, týždenne, dvojtýždenne, mesačne, dvojmesačne, štvrťročne atď. Slúžia na najrýchlejšie publikovanie informácií v porovnaní s knihou alebo časopisom. Preto sa tlač novín realizuje na lacnejší novinový papier s čierno-bielou tlačou. U nás máme tiež dobré skúsenosti s tlačou novín na luxusnejší ofsetový papier, prípadne aj s doplnkovou farbou na oživenie novín.

DALI-BB, s.r.o.

Jilemnického 7, Banská Bystrica

tel: 048 / 47 00 360

Otvorené: pondelok až piatok od 8:00 do 16:30 hod.
Zákazky prijímame do 15.00 hod.

ONLINE cenové kalkulácie tlače

Naše produkty: letáky, plagáty, katalógy, cenníky, časopisy, noviny, výročné správy, bulletiny, knihy, brožúry, skriptá, trhacie bloky, foldre, zakladače, menovky, monografie, zborníky, veľkoformátová tlač, postery, billboardy, samoprepisovacie tlačivá, pohľadnice, kalendáriky, vreckové kalendáre, stolové kalendáre, nástenné kalendáre, diplomové práce, samolepky, etikety, vizitky, pozvánky, firemné a akcidenčné papiere, vstupenky, nápojové a jedálne lístky, bedekre a mapy, kopírovanie, vysekávané tlačoviny, laminovanie a iné...

Nájdete nás aj na: faceboku a Pintereste

VIDEO prezentácia